Як вибрати штучну ялинку: найважливіші поради

З нетерпінням чекаєте Нового року, щоб знову відчути його неповторну магію, доторкнутися до чарівництва, загадати бажання, яке обов'язково збудеться? Свято вже дуже близько. А поки варто приділити час вирішенню практичних питань, без яких ви не зможете створити святковий настрій. І головне питання - це, звичайно ж, вибір ялинки. Про те, як вибрати штучну ялинку, розповідають фахівці компанії "Квазар" - українського виробника штучних ялинок.

Для того, щоб правильно вибрати штучну ялинку, потрібно врахувати безліч чинників. Адже на відміну від живої ялинки, ви робите покупку не на один рік. Якісна штучна ялинка буде служити і вам і вашим дітям. Зробіть правильний вибір один раз - і ви позбудетеся від клопоту в усі наступні роки.

Як вибрати штучну ялинку?

1. Визначтеся з розміром - якщо у вашій квартирі низькі стелі, не варто купувати ялинку висотою 3 м. Те ж стосується і ширини - для маленької кімнати і ялинку потрібно вибирати невелику. Відразу уявіть місце, де буде розташовуватися новорічна ялинка. А ось якщо ви щасливий володар великогабаритної квартири або будинку - то ваші можливості практично не обмежені.

На щастя, в наш час штучні ялинки представлені у величезному асортименті - є будь-які розміри, висота, окружність. За правильного підході у вас проблем не виникне.

2. Конструкція - штучні ялинки можуть бути конусними або стовбурними. Конусні, як правило, мають великі габарити. Це вуличні висотні ялинки, які встановлюються на відкритому просторі. Вони більш складні в монтажі, ніж стовбурні ялинки, які чудово підходять для використання в домашніх умовах.

3. Хвоя буває двох видів: одношарова і двошарова. Перший варіант - більш простий і недорогий. Штучні ялинки з двошаровою хвоєю коштують дорожче, але і виглядають пухнастіше і красивіше.

4. Пожежостійкість - поцікавтеся у виробника, чи виготовлена ялинка з вогнестійких матеріалів. Це дуже важливо, але багато хто цим нехтує.

5. Виробник - якісні, реалістичні і красиві ялинки ви можете купити в українського виробника "Квазар"! В асортименті ялинки всіх розмірів і різноманітної констуркціі. Тут кожен зможе знайти оптимальний варіант для себе. Шикарна блакитна ялина, орігінальняа засніжена, неймовірно реалістична Альпійська - яку виберете ви?

Щоб купити штучну ялинку, заходте в КАТАЛОГ і робіть вибір! Оптовим покупцям - великі знижки!